Asu izjūtu braucieni ir dāvana par labu cenu

Asu-izjūtu-braucieni

Pēdējā laikā populāra dāvanas izvēle svētkos ir dažādu aktivitāšu iespējas. Oriģinālas dāvanas, kas sniedz aizraujošas emocijas, jaunas sajūtas un lieliski pavadītu laiku. Asu izjūtu braucieni ir viena no sajūtu dāvanu veidiem, kas ir lielisks apsveikums dzimšanas dienā, vārda dienā, izlaiduma un citos svētkos.

Šādas dāvanas ir īpaši piemērota izvēle aktīvās atpūtas cienītājiem, kā arī tiem, kas vēlās izkāpt no savas komforta zonas, pamēģināt ko jaunu un izjust ātrumu. Populārākie braucienu veidi ir ūdensmotocikli, kvadracikli un kartingi. Tās ir dāvanas, kas sniedz aizraujošas emocijas, kontroli pār ātrumu un turklāt par ļoti pieejamām cenām.

Brauciens ar ūdensmoci

Brauciens ar ūdensmoci ir aktivitāte, ko izmēģināt gada siltajos mēnešos pavasarī un vasarā. Brauciens ar ūdens motociklu ir lieliska dāvana aktīvai atpūtai dabā, un oriģināla dāvana vīrietim dzimšanas dienā vai jaunietim izlaidumā. Šāda dāvana pārsteigs un iepriecinās arī sievietes, kurām patīk azarts un ātrums.

Brauciens ar ūdens motociklu ir lieliska dāvana aktīvai atpūtai dabā. Piedāvājumi un dažādi – no katra piedāvājuma atkarīgs cilvēku skaits un ilgums, uz ko iespējams noīrēt ūdens motociklu. Taču tas ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku dabā un no sirds iztrakoties uz ūdens. 40 minūšu ilgs brauciens ar ūdensmoci maksā 59 EUR.

Brauciens ar kvadracikliem

Brauciens ar kvadracikliem ir aktivitāte, kas pieejama visu gadu – pa mežiem un pļavām iespējams izbraukāties un iztrakoties gan pa vasaras karstumu, gan pa rudens vēsumu, gan pa sniegotām kupenām. Izbraucienā ar kvadraciklu dāvanas saņēmējam būs iespējams pārbaudīt savas spējas vairākās trasēs, tā skaitā sarežģītā trasē, pārvarot smilšu karjeru vai meža trasi. Un tas viss tikai 10 km no Rīgas.

Ar vien aktuālākas paliek sajūtu dāvanas, jo kas var būt labāks par aizraujoša piedzīvojuma pasniegšanu kādam citam? Brauciens ar kvadracikliem ir lielisks veids, kā atpūsties un atbrīvoties no uzkrātā stresa un negatīvajām emocijām. Brauciens ar kvadraciklu vienai personai 40 minūšu garumā izmaksās 35 EUR.

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar elektrokartingiem ir piedzīvojums, ko iespējams izbaudīt visu gadu, jo šī aktivitāte pieejama iekštelpās – īpaši izveidotā trasē. Brauciens ar kartingiem iekštelu trasē ir izklaide, kas sniedz īstas emocijas un azartu. Izvēlies dāvanu karti kartingiem, un uzdāvini piedzīvojumu. Krietna deva adrenalīna un prieka garantēta.

Elektrokartingi ir lieliski ar to, ka tiem piemīt ātrs uzrāviens jau pašā startā, līkumos iespējams braukt ar sānslīdi. Tie precīzi uzskaita nobrauktos apļus un tiem nav nepatīkama degvielas aromāta, kā ir ar parastajiem kartingiem. Īsts sapnis ātruma un braukšanas cienītājiem. 14 minūšu ilgs brauciens izmaksās aptuveni 14 EUR.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s