Vivacity sveces

Svecēm vienmēr ir bijis īpašs spēks un man tās ir patikušas jau no bērnības. Droši vien jau vairāk to krāšņā un dažādā izskata dēļ, ne tik ļoti pašas sveču dedzināšanas dēļ. Saimniecības preču veikalos vienmēr bija kāds stūrītis, kas bija sapildīts ar ar skaistām svecēm visdažādākajās formās, priekšmetos, dzīvniekos un simbolos.

Mūsdienās aktuālākas ir īpašas svētku sveces ar aromātu – kanēļa smaržas svece Ziemassvētkiem, piparmētru smaržas svece možumam, klasiskā vaniļas smaržas svece romantiskai noskaņai un tā varētu turpināt vēl un vēl.

Kāda bloga rakstā Kad bizness pārtop par dzīvesveidu iepazinos ar kādu sveču zīmolu, kurš tiešam pārsteidz ar oriģinalitāti un neaprakstāmo sveču skaistumu.

Vivacity sveču skaistums

Vivacity-4.jpg

Uzņēmuma Vivacity sveces ir ļoti skaistas. Mājaslapa ir angliski, taču izveidota ļoti pārskatāmi un sveces tiek iedalītas divās kolekcijās – vienā vēsāku toņu, otrā ļoti krāsainā. Krāsainās sveces ir ļoti skaistas un tās pauž dzīvīgumu, rotaļīgumu un vienkārši sniedz lielisku noskaņu. Savukārt vēso toņu sveces izskatās elegantas un izstaro īpaši mierīgu un šarmantu enerģiju.

Hobijs kā bizness

Vivacity-3.jpg

Uzņēmuma radītājai patiešām patīk liet sveces. Šī zīmola stāsts sākas kā viņas hobijs, ko viņa nu jau ir pārvērtusi veiksmīgā biznesā. Ja tev pašam patīk tas, ko tu dari, tad to sajutīs arī apkārtējie. Pareizās vērtības vienmēr palīdzēs ātrāk sasniegt vēlamo rezultātu. Marina tiecas pēc pašizaugsmes un augstu vērtē mieru un līdzsvara harmoniju, ko arī cenšas nodot saviem klientiem.

Mierpilna enerģija un spēks

Vivacity.jpg

Galvenais Vivacity mērķis ir sniegt klientiem viņiem tik ļoti nepieciešamo miera sajūtu. Tas tāpēc, ka ikdienā mēs pietiekami daudz neatpūšamies. Un, lai arī atpūta katram nozīmē ko citu, ne velti sveces tiek uzskatītas par nomierinošu līdzekli. Marinai sagādā mieru sveču liešana, tāpēc šī pozitīvā enerģija tiek ielikta jau sveces radīšanas brīdī.

Tās iegādājoties, klientiem iespējams sajust šo enerģiju un iegūt jaunus spēku darbu turpināšanai. Vakarā pēc nogurdinošas darba dienas ieiet siltā vannā un brīdi atpūsties pilnīgā miera stāvoklī un sveču gaismā var būt patiesi noderīgi. Padomāt par piedzīvoto un gaidāmo, skatoties sveces liesmā un vērojot uguni.

Ziemassvētku dāvana tuviniekiem

Vivacity-5

Man šķiet, ka Vivacity sveces ir lieliska dāvana saviem tuviniekiem vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tās ir ļoti skaistas un oriģinālas sveces. Tās var iekārtoties jebkura stila interjerā un būt par ievērojamu objektu katrās mājās. Otrkārt, rakstā jau pieminētā enerģija, kas spēj palīdzēt nomierināties un atgūt zaudētos spēkus.

Un treškārt, tas ir latviešu radīts veikums. Ik pa reizei taču ir tik skaisti un jauki atbalstīt latviešu dizainu un to, ka mēs varam radīt patiešām skaistas lietas. Ar nozīmi un vērtību.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s