Interesantas dāvanas vīrietim

Reizēm saskaramies ar situāciju, kurā piemērotas dāvanas atrašana sagādā īstas galvassāpes. Īpaši meklējot dāvanu vīrietim, jo gribās taču iepriecināt, bet ko lai dāvina?

Dāvanās ir jāspēj ieguldīt nepieciešamais daudzums rūpju un tajā pašā laikā noderīguma. Lai dāvanas saņēmēju patiesi iepriecinātu, ieteicams dāvināt ko tādu, kas pārsteidz un iepriecina vienlaikus. Skaidrs, ka pateikt ir vieglāk nekā izdarīt. Tāpēc tā vietā, lai aprakstītu to, kādai dāvanai ir jābūt, uzreiz ķersimies klāt pie reāliem dāvanu piedāvājumiem.

Šajā rakstā lasi par to, kas ir Interesantas dāvanas vīrietim. Uzzini, kā pārsteigt, uzdāvināt ko noderīgu un vienlaikus arī patīkamu.

Peintbols ar draugiem Rīgā

Peintbola spēle

Peintbols ir lieliska spēle, kurā piedalīties ar draugiem, ģimenes locekļiem vai kolēģiem. Tā ir iespēja aktīvi pavadīt laiku, uzlabot attiecības ar draugiem vai jaunajiem kolēģiem un darboties viena mērķa labad. Protams, neizkrīt arī neliels sacensības gars, taču tas uzlabo komandas darbu un iemāca sadarboties. Turklāt spēle norisinās dabā, visbiežāk mežā.

Peintbols Rīgā ir lieliska dāvana vīrietim, kas ļaus saelpoties svaigu meža gaisu un jautri pavadīt laiku ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem. Šāda dāvana sagādās prieku gan dāvanas saņemšanas brīdī, gan arī sniegs patīkamas emocijas gaidot šo notikumu un to izbaudot.

Aizraujoši kvesti jeb izlaušanās istabas

Kvesti

Kvesti jeb izlaušanās spēles ir vēl viena aizraujoša aktivitāte, kas visiem ir jāpiedzīvo vismaz reizi. Vīrietis kopā ar līdzi paņemtajām personām (parasti spēle paredzēta 2 līdz 4 personām) tiks ieslēgti tematiskā istabā un viņu uzdevums stundas laikā būs no istabas izlauzties ārā. Procesā ir jāmeklē dažādas norādes un jārisina mīklas.

Aizraujoši kvesti jeb izlaušanās istabas tiek piedāvātas tādās tematikās kā ‘’Korporatīvs’’ paredzēts kolēģiem, ‘’Loterijas laupīšana’’, kur jāiejūtas īsta noziedznieka laupītāja lomā, ‘’Baiļu kolekcionārs’’, kurš piedāvā atrisināt vairāku noziegumu virkni un atrast vainīgo u.c. Jautra un aizraujoša diena garantēta.

Ērta ūdens pudele

Ūdens-pudeles-materiāli

Ērta un kvalitatīvs ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim, kas mudinās viņu uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu dienas laikā. Stilīga un estētiska ūdens pudele padarīs šo procesu par daudz patīkamāku, tāpēc viņam piemērota ūdens pudele noteikti būs lieliska dāvana svētkos.

Tā ir lieliska dāvana vīrietim jebkuros svētkos. Ūdens pudele kalpo par atgādinājumu padzerties un parūpēties par savu veselību. Tāda dāvana izrāde rūpes pret jubilāru. Turklāt ūdens pudeles mūsdienās ir ar foršu un plašu piedāvājumu.

Lidojums ar gaisa balonu

gaisa-balons

Lidojums ar gaisa balonu ir skaists piedzīvojums, kas ir jāpiedzīvo katram. Tā ir iespēja baudīt skaistus skatus no augšas, saskatīt Latvijas brīnišķīgās dabas ainavas no putna lidojuma, sajusties pilnīgi brīvam un relaksētam. Šī ir jauka dāvana, kas sniegs pozitīas emocijas. Tā ir īpaši piemērota lieliem dzīves notikumiem – apaļām jubilejām un kāzām.

Pirms lidojuma lēmuma pieņemšana, izlasi Atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Dāvana Barber Shop

Barber

Knockout Barber Shop ir autentisks salons, kur vīrietim iespējams saņemt matu griezumu, sejas kosmētiskas procedūras vai bārddziņa pakalpojumus. Šajā vietā vīrietim liks sajusties kā mājās, jo Knockout darbinieki ir profesionāļi, kas veido īstenu vīriešu kopienu. Vīrieti sapucēs, parūpēsies par viņa jauno izskatu un procesā vēl pacienās ar gardu kafiju vai alus glāzi.

Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām. Dāvana Barber Shop ir piemērota vīrietim, kas rūpējas par savu ārējo izskatu.

Lidojums ar deltaplānu

Deltaplāns

Ekstrēmāku sajūtu baudītājam lieliska dāvana ir kas tāds, kas liks sirdij pukstēt straujāk un adrenalīna līmenim kāpt augstāk. Runājot par augstumu, Lidojums ar deltaplānu ir lielisks piedzīvojums un reizē veids, kā pārvarēt bailes no augstuma.

Lidojums notiek kopā ar pieredzējušu un zinošu profesionāli, tāpēc satraukumam nav pamata. Šī ir lieliska iespēja apskatīt Rīgas centru no putna skatu punkta lidojumā. Īpaši skaisti skati paveras rudens sezonā, kad visa pilsēta ir rotāta oranžos un dzeltenīgos koku lapu toņos. Ja vīrietis labprāt izbauda jaunus piedzīvojumus, tad šī dāvanas izvēle ir īstā. Lidojums ar deltaplānu atsauksmes var būt noderīgs raksts, ko izlasīt.

Garmin sporta pulkstenis

Garmin

Garmin ir viens no vadošajiem GPS tehnoloģiju ražotājiem gan navigācijas jomā, gan arī sportā. Sporta pulksteņi ir lielisks rīks, kas palīdz uzraudzīt veselību, aktivitātes līmeni, noietos soļus, stresa līmeni, miega kvalitāti un sadedzinātās kalorijas. Balstoties uz šiem datiem, vīrietim ir iespēja plānot savus treniņus, to intensitāti un maršrutu caur GPS funkciju.

Garmin sporta pulkstenis var kalpot arī par lielisku motivācijas devu. Ja vīrietis vēlas apņemties sākt sportot, trenēties, skrien, braukt ar velo vai nūjot – sporta pulkstenis ir labs sabiedrotais. Fiksētie dati par aktivitātēm sniedz vērtīgu ieskatu savās darbībās un veiktajā progresā. Tieši tas iedvesmo ikdienā kustēties vairāk un paaugstināt savu aktivitātes laiku.

Ziemas riepas

Ziemas riepas.jpg

Katram automašīnas īpašniekam divas reizes gadā ir jāiet cauri riepu mainīšanas procesam pielāgojoties sezonai. Tas ir process, kas bieži vien tiek atlikts uz pēdējo brīdi. Turklāt, ņemot vērā reizēm tik ļoti mainīgos laikapstākļus, tas ir pilnībā saprotams. Lai arī riepas pašas nenomainīsies, šo procesu iespējams atvieglot ar riepu iegādi internetā.

Izpalīdzi vīrietim ar automašīnas riepu maiņu un uzdāvini viņam Ziemas riepas. Tas noteikti atvieglos visu procesu, palīdzēs viņam ietaupīt laiku un līdzekļus. Šī noderīgā dāvana noteikti tiks novērtēta. Praktiska dāvana reizēm ir vislabākā dāvana.

Bluetooth tumbiņas

Tumbas

Bezvadu audio ierīces padara ikdienu vienkāršāku un ērtāku. Nav vairs jātērē laiks pieslēdzot elektroierīces pie elektrības un jāatvieno kopā savēlušies vadi. Bezvadu tumbiņas pierāda, ka kvalitatīvai skaņai nav nepieciešami vadi, viss jaunais un modernais attīstās un paliek ar vien vienkāršāk lietojams.

Bluetooth tumbiņas parūpējas par to, lai jebkurā brīdī mūzikas ierīces būtu bez problēmām ērti pārvietot, paņemt līdz uz ballīti un pārsteigt ciemiņus ar fantastisku mūziku. Labas mūzikas kvalitātes baudītājs šo dāvanu novērtēs, turklāt noteikti negaidīs. Dāvana ir praktiska, taču ļoti patīkama.

Televizori

TV

Lai arī mēdz teikt, ka televizoru ēra strauji tuvojas beigām, ne visiem šis apgalvojums ir patiess. Tomēr dienas beigās atnākt mājās nogurušam un ieslēgt fonā TV ir fantastiska sajūta. Pagatavot vakariņas un tad visai ģimenei kopīgi noskatīties kāda seriāla sēriju vai raidījumu. Tā ir kā tradīcija, kas ikdienā ļauj ģimenei kopīgi atpūsties. Ja vīrietis novērtē šo tradīciju un labprāt to piekopj, tad, iespējams, jauns televizors ir lieliska dāvana.

Interneta veikalā 707.lv pieejami dažādu zīmolu Televizori, to starp, Samsung, LG, Philips, Sony utt. Cenu diapazons ir ļoti plašs, tas svārstās no 80 līdz pat 7000 eiro, tāpēc iespējams atrast televizoru par pieejamu cenu un ar lielisku izšķirtspēju. Iepriecini vīrieti ar lielisku un modernu platekrāna televizoru.

PlayStation konsole

PS4

Videospēļu spēlēšana mēdz novērst uzmanību no ikdienas satraukumiem un transportēt prātu uz kādu pavisam attālu sapņu pasauli. Reizēm tas tiešām ir nepieciešams. Nemaz nerunājot par jautrību, kas garantēta spēlējot aizraujošas spēles, risinot mīklas, dodoties kvestos un misijās.

Īstam spēļu fanam ir nepieciešama spēļu konsole. Iespējams, vīrietis, kam meklē dāvanu, labprāt spēlē videospēles, taču viņam nav konsoles. Datorā spēlēt spēles ir jautri, taču PlayStation konsole to padara par daudz aizraujošāku piedzīvojumu. Pārsteidz vīrieti ar īpašu dāvanu un uzdāvini jaunāko spēļu konsoli interesantākiem vakariem.

Kvalitatīva gultas veļa

Gultas veļa

Kvalitatīva gultas veļa ir dāvana, kas, iespējams, ir mazāk gaidīta. Taču tieši tas ir lielisks iemesls gultas veļu uzdāvināt un patīkami pārsteigt vīrieti. Miegā pavadām lielu daļu savas dzīves, tāpēc ir svarīgi parūpēties par to, lai gulta vienmēr ir ērta, mīksta un ar svaigu gultas veļu klāta. Vīrieši noteikti tik bieži nepiedomā par jaunas gultas veļas iegādi, tāpēc šī dāvana būs tieši laikā.

Interneta veikala 707.lv piedāvājumā ir Gultas veļa dažādās krāsās no vairumtirgotāja IKEA. Tā ir maiga, ērta un pieejama dažādos stilos. Uzdāvini vīrietim ko vairāk par vienkāršu gultas veļu – uzdāvini skaistu un stilīgu gultas veļu.

Stilīgs pašmāju dizaina krekls

Latvietis

Arī vīriešiem patīk rūpēties par savu ārējo izskatu, iegādāties jaunu un stilīgu apģērbu. Ja dāvanas saņēmējs atbilst tikko izlasītajam, tad viņš noteikti novērtēs pašmāju zīmola Latvietis kreklu. Tas ir elegants, neuzkrītošs, taču skaists veids, kā izrādīt atbalstu pret pašmāju ražotājiem un savu dzimteni vienlaikus.

Latvietis krekls ir pieejams trijās krāsās – baltā, melnā un pelēkā. Katrs par sevi pārliecināts vīrietis, kurš mīl Latviju, priecāsies par šādu kreklu. Patriotismu iespējams izrādīt arī ikdienā, nevis tikai svētkos. Tāds arī ir šī zīmola galvenais rādītājs.

Atbalsti pašmāju uzņēmumus un izvēlies Latvijā radītus zīmolus! Galu galā mums to ir tik daudz.

Brauciens ar kvadraciklu

kvadracikli

Lieliskām emocijām un ātruma izbaudīšanai piemērota dāvana vīrietim ir brauciens ar kvadraciklu. Tā ir iespēja izbaudī adrenalīnu, sajust kontroli un izlādēt visu negatīvo enerģiju. Braucienu iespējams piedzīvot tam speciāli izveidotā trasē, kas atrodas vien 30km attālumā no Rīgas.

Gaļas piegāde

gaļas-piegāde

Interesanta un vienlīdz noderīga dāvana vīrietim, kam patīk atpūsties dabā un siltajā sezonā uzgrillēt šašliku, varētu būt gaļas piegāde. Piedāvājumā iespējams izvēlēties gan svaigu gaļu, gan desiņas un cīsiņus, šašlikus, kā arī žāvējumus un vēl citus produktus.

Šašliks ar piegādi ir dāvana, kas notiekti tiktu novērtēta. Bieži vien, braucot kaut kur atpūsties, negribās tērēt laiku pašam taisot marinādi. Tad jau svaigs, gards un gatavs grillēšanai šašliks ir lielisks pārsteigums!

Lai dāvana būtu vēl foršāka, pieliec tai klāt kādu gardu recepti. Rakstā Šašlika marināde atradīsi labus variantus šašlikam un pat ribiņām.

Noderīga un novērtēta dāvana vīrietim jebkurā laikā jebkuros svētkos!

Ceram, ka esi atradis lielisku un interesantu dāvanu vīrietim svētkos. Citas lieliskas dāvanu idejas meklē portāla Sievietes pasaule rakstā Praktiskas dāvanas vīrietim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s