Kā izvēlēties labu saderināšanās gredzenu

Saderināšanās ir viens no īpašākajiem notikumiem, kāds var būt pāra atticībās. Tas apzīmē nākošo romantisku attiecību soli – laulību un kopdzīvi uz mūžu. Ņemot vērā to, ka šis ir īpašs notikums, tam līdzi nāk arī satraukums. Tik daudz lietas, kas nu jau tiks mainītas. Uz labo pusi, protams, taču arī patīkams satraukums ir un paliek satraukums.

Prātā sāk iezagties bailes un šaubas. Taču tu nevēlies, lai satraukuma veidotās emocijas sabojātu šo brīnišķīgo pāreju nākošajā dzīves posmā ar tavu mīļoto cilvēku. Lai tā nenotiktu, svarīgi ir turēties pie plāna, kas tevi virzīs uz priekšu. Viens no svarīgākajiem uzdevumiem, gatavojoties sava partnera bildināšanai ir pašsaprotams – jāizvēlas saderināšanās gredzens.

Ir vairāki soļi pēc kuriem vadīties lai izvēlētos perfekto saderināšanās gredzenu. Šajā rakstā lasi par to, kā atrast īsto un vienīgo gredzenu, kam tavs mīļotais cilvēks teikt jā vārdu.

1. Izvēlies saderināšanās gredzena stilu

Šis ir pirmais padoms, kas jāievēro, izvēloties saderināšanās gredzenu. Ja tu dodies meklēt saderināšanās gredzenu vienatnē, tad sākotnēji padomā par to, kāda veida rotaslietas patīk tavai mīļotajai sievietei. Tas ir lielisks palīgs, lai noskaidrotu viņas gaumi un pārliecinātos par to, ka viņa iemīlēsies tevis dāvātajā gredzenā.

Iespējams, viņas rotaslietu plauktos ir koši un pamanāmi aksesuāri, pat kaut kas no vintage stila. Tad viņa noteikti priecātos par krāsainu dimantu Art Deco stilā. Savukārt, ja viņas rotaslietu gaume ir vairāk tradicionāla, tad nekad nevar nošaut greizi ar vienkāršu, skaistu un gaišu dimantu.

Savukārt, ja meklējat īsto saderināšanās gredzenu abi kopā, tad ieteikums sievietei ir pielaikot pēc iespējas dažādākus gredzenus. Nebaidies eksperimentēt un pielaikot pat tādus dizainus, kas sākotnēji šķiet neatbilstoši. Tāpat arī nav jāsatraucas, ja apmeklēti vairāki veikali un neviens gredzens nešķiet pietiekami īpašs. Tad labāk nogaidīt un turpināt to meklēt. Kad atradīsi savu perfekto saderināšanās gredzenu, tu zināsi uzreiz.

 

Saderināšanās_gredzens.jpeg

2. Izvēlies akmeņa formu

Sākot saderināšanās gredzena izvēli, sākotnēji ir svarīgi visu uzmanību veltīt uz akmeņa formu. Tas ir lēmums, kura pieņemšana jau sākotnēji uzreiz atvieglos iepirkšanās procesu. Vai piemērotais gredzens ir klasiskas apaļas formas? Vai varbūt īstais gredzens ir mazliet modernākā griezumā – saucamajā princešu formā jeb kvadrāta formā.

Ja tavai mīļotajai sievietei ir slaidi un gari pirksti, tad, iespējams, viņai piemērota dimanta forma būtu ovāla vai ūdens lāses forma. Tāpat vērts piedomāt par to, vai tu vēlies gredzenu ar vienu dimantu vai ar vairākiem. Lieliska izvēle ir arī maziem dimantiem izrotāta gredzena pamatne – tādējādi viss gredzens ir mirdzošs un neaprakstāmi skaists. Tālāk jau vari domāt vai vēlies saskaņot mazo gredzena pamatnes dimantu formu ar centrālo dimantu.

3. Pārliecinies par kvalitāti

Šis reizēm var būt viens no sarežģītākajiem izaicinājumiem saderināšanās gredzena meklēšanā. Ir jāatrod perfekts līdzsvars, lai gredzens būtu vienlīdz izsmalcināts gan izskatā, gan kvalitātē. Vai izvēlēties lielāku dimantu, taču mazāk kvalitatīvu? Vai tomēr kvalitāte pāri izmēram?

Dimanta izvēlē ir svarīgi ievērot 4 parametrus – forma, krāsa, caurspīdīgums, karātu daudzums. Šie rādītāji ir galvenie, kas nosaka gredzena kvalitāti un līdz ar to arī cenu. Ieteicams izvēlēties gredzena formu pēc personīgās gaumes un vizuālā izskata. Dimanta krāsas tiek mērītas pēc alfabēta burtiem no D (bezkrāsains) līdz Z (gaiši dzeltens). Krāsas izvēli vēlams ievērot robežās no D līdz F, kas apzīmē visklasiskāko. Caurspīdīgums tiek noteikts pēc tā, cik daudz nepilnības ir dimanta sastāvā. To gan var noteikt dimantu paliekot zem palielināmā stikla un rūpīgi to izpētot. Ieteicams turēties starp VS un SI līmeni. Karātu daudzums/lielums, protams, jāizvēlās pēc budžeta.

Visas šīs lietas nosaka, vai gredzens ir kvalitatīvs. Taču bieži vien to ir grūti pašam noteikt, ja vien neesi profesionālis. Tāpēc, izvēloties saderināšanās gredzenu, iespējams līdzi paaicināt profesionāli, kas uzreiz tev spēs piemērot lieliska izskata un kvalitātes gredzenu.

Gredzens.jpeg

4. Izvēlies atbilstošo metālu

Parasti visbiežāk uzdotais jautājums šajā izvēlē ir – baltais zelts vai platīns. Tās ir divas populārakās izvēles saderināšanās gredzeniem. Vērts piebilst, ka izvēle ir jāveic uzreiz un saprātīgi. Gredzenu iespējams padarīt daudz izsmalcinātāku ar platīna metāla izvēli – protams. Taču tas var maksāt līdz pat 1000 eiro, tāpēc vērts apdomāt šo izvēli.

Turklāt vairākums izvēlētos šo pašu naudas summu ieguldīt kvalitatīvākā un lielākā dimantā, nekā gredzena pamatnes materiālā. Tāpēc, iespējams, labākā izvēle ir turēties pie klasikas, izvēloties sudrabu vai zeltu.

5. Nosaki savu budžetu

Visbeidzot pats svarīgākais solis ir saderināšanās gredzenam atvēlētais budžets. Lai arī varētu domāt, ka šis ir pirmais solis pirms gredzena meklēšanas, tomēr tā nebūt nav. Juvilieri iesaka sākotnēji iepazīties ar gredzenu dizainiem un vēlamo gredzena veidu. Tad, ņemot vērā budžetu, iespējams vēlamajam dizainam piemeklēt atbilstošu akmeni gan pēc lieluma, gan pēc kvalitātes.

Pieņemts uzskatīt, ka saderināšanāš gredzenam jābūt vairāku mēnešu algu apmērā, taču arī tas ir maldinošs uzskats. Gluži vienkārši jāveic izvēle par atvēlēto budžetu, ņemot vērā to, ka šis ir kas ļoti īpašs. Saderināšanās gredzens ir lieta, kas jūs abus priecēs gadiem ilgi, tāpēc ir svarīgi lepoties ar savu izvēli un brīnišķīgo rotaslietu. Lai kāds arī būtu tavs budžets, centies dabūt maksimālo kvalitāti par tev pieejamo cenu. Šī noteikti nav lieta, ko tu nožēlosi pēc gadiem desmit vai vairāk.

Turklāt pavisam lielisks budžeta variants saderināšanās gredzena iegādei ir mūsu pašmāju uzņēmums Nela Gems. Šis zīmols ir ieguvis tūkstošiem latviešu atbalstītājus ar savām mirdzošajām un kvalitatīvajām rotaslietām ar Swarovski kristāliem. Katra rota tiek veidota individuāli, turklāt zīmols lepojas ar lielisku kvalitātes un cenas attiecību. Gredzeni ir rotāti ar skastiem dārgakmeņiem. Izmantotie materiāli ir apzeltīts, sudraba un nerūsējošs tērauds. Apskati Nela Gems piedāvājumu kategorijā Lēti saderināšanās gredzeni un atrodi sev piemērotu izvēli.

NelaGems_gredzeni.jpg

Īstā un vienīgā saderināšanās gredzena atrašana nav vienkārša, taču neviens zīmīgs dzīves notikums tāds nav. Ir jāspēj vadīties pēc plāna, sajūtām un esošajiem līdzekļiem. Tāpat kā pats bildinājums, arī saderināšanās gredzena iegāde ir rūpīgi jāizplāno. Ceram, ka šis raksts tev ir palīdzējis un esi vienu soli tuvāk šim svarīgajam notikumam.

1 thought on “Kā izvēlēties labu saderināšanās gredzenu

  1. Pingback: Kādu Swarovski kristālu es izvēlētos savai kaklarotai? | Caura Kabata

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s